לייעוץ ראשוני ללא התחייבות:
077-9974772

בחירת עורך דין עבור תביעות רשלנות רפואית

על מנת לבחור עורך דין לטיפול בתביעות רשלנות רפואית כאלה ואחרות, מן הסתם באופן טבעי יש לבחון בראש ובראשונה את תחום ההתמחות של עורך הדין. לא כל עורך דין יכול לטפל בתביעות רשלנות רפואית מורכבות. עורך הדין נדרש לייצג את התובע בתקופה מורכבת, לגלות רגישות ולספק חוות דעת מקצועית אשר תוכל למנוע בזבוז של זמן וכסף. את כל התפקידים הללו יכול למלא רק עורך דין אשר עבר התמחות מיוחדת בתחום של רשלנות רפואית. בניגוד למה שנהוג לחשוב, ניתן לבדוק בקלות את ההתמחות של עורך הדין וזאת בעזרת פגישה אישית ויצירת קשר עם המשרד. במהלך הפגישה כדאי לברר לגבי הסמכת עורך הדין, תקופת ההתמחות שלו והתחום בו הוא עוסק.

בחירת עורך דין עבור תביעות רשלנות רפואית

מחפשים אחר עורך דין מנוסה ומקצועי בתחום תביעות רשלנות רפואית

פרמטר נוסף אשר יעזור בבחירה מוצלחת של עורך דין לקראת הגשת תביעת רשלנות רפואית הוא הניסיון. עורך דין בעל ניסיון יידע להשיג מספר יתרונות עבור התובע. ראשית, הוא יכול ליצור קשר עם רופאים למען מתן חוות דעת רפואית אמינה ויציבה. שנית, עורך דין בעל ניסיון יגבש כתב תביעה מסודר ומפורט אשר יגדיל את סיכויי ההצלחה של המשפט. מעבר לכך, עורך דין מנוסה יכול להפנות את השופט ואת התובע אל פסקי דין תקדימיים. אלפי תביעות רשלנות רפואית מוגשות מדי שנה ורק לעורכי דין מנוסים יש את הכלים המתאימים להתמודד איתם.

יחס אישי של עורך דין חשוב ביותר במקרים של רשלנות רפואית

עוד נושא חשוב אותו כדאי לבדוק טרם בחירת עורך דין עבור תביעות רשלנות רפואית הוא היחס האישי. אין להקל ראש ביחס האישי אותו מספק עורך הדין ללקוח. תביעות רשלנות רפואית מלווה ברוב המקרים בנזק גופני, אך גם בעוגמת נפש ונזק נפשי. מטופל אשר נפגע כתוצאה מרשלנות רפואית לא תמיד יודע כיצד להתנהל מול הרופא המטפל, המוסד הרפואי או בתי המשפט. תפקידו של עורך הדין הוא לייצגו בנאמנות ובמסירות, תוך כדי שמירה על האינטרסים הברורים והמיידיים.

עו”ד פז: “אדם שנפגע מאירוע נזיקי שפגע בגופו ובנפשו עומד חסר אונים אל מול המערכת הבירוקרטית וחוסר האכפתיות של חברות הביטוח, דווקא בשעותיו הקשות ביותר. אני מרגישה תחושת סיפוק ומימוש עצמי מהיכולת לעזור לאנשים במאבקם, להקשיב למצוקותיהם ולהלחם עבורם, ללא פשרות, מול כל המערכות השונות כדי להשיג עבורם את תוצאות הטובות ביותר”.

עו”ד אביטל פז בוגרת הפקולטה למשפטים של אוניברסיטת תל-אביב, הוסמכה כעורכת דין בשנת 1992 והינה בעלת ניסיון רב בליווי וייצוג משפטי ברשלנות רפואית לאחר היכרות רבת שנים עם שני הצדדים התובעים והנתבעים. ליצירת קשר עם עו”ד אביטל פז 077-9974772.

פנייה לייעוץ אישיכדי למנוע ספאם, אנא בחר מהתמונות: גביע.אין באמור לעיל ובאתר Rashlanut-Psakdin רשלנות רפואית פסקי דין משום המלצה, חוות דעת משפטית או ייעוץ משפטי או תחליף לכך; כמו כן התוכן באתר רשלנות רפואית פסקי דין לא מתיימר להיות מדויק ו/או מקיף ו/או עדכני, ויש לקחת בחשבון שמידע משפטי מטבעו מתיישן. כל המסתמך על המידע באתר רשלנות רפואית עושה זאת באחריותו המלאה ועל דעת עצמו בלבד!

פנייה לייעוץ אישי ללא התחייבות

שם ושם משפחה *

מספר טלפון *

נושא הפנייה

כדי למנוע ספאם, אנא בחר מהתמונות: גביע.
פרטי יצירת קשר:

יגיע כפים 2,

תל אביב 6777886

טלפון: 077-9974772


לייעוץ ראשוני ללא התחייבות:
077-9974772


מידע חשוב נוסף