לייעוץ ראשוני ללא התחייבות:
077-9974772

מה דרוש להוכחת רשלנות רפואית של רופא שיניים?

עורכי דין רשלנות רפואית

יש לך שאלה משפטית בנושא? שאל אותנו בפורום רשלנות רפואית

כאשר אנו מגיעים אל רופא השיניים אנו מצפים ממנו לנהוג בזהירות תוך כדי שהוא מבצע את ההליך שלשמו הגענו (בין אם זה סתימה או טיפול שורש).

לכן, בחירת רופא השיניים היא חשובה מכיוון שגם כך רובינו חוששים מביקורים אצל רופא השיניים ומנסים להימנע מהם כמה שיותר ואין צורך שאליהם יצטרף החשש כי הרופא אינו מקצועי מספיק ואנו עלולים ליפול קורבן לרשלנות רפואית.

לא תמיד יש לנו מספיק ידע בכדי לקבוע האם ההליך שרופא השיניים הציע לנו לעבור היה הכרחי והאם הוא ביצע אותו באופן אופטימאלי ולכן ריכזנו עבורכם את התנאים כדי להוכיח רשלנות רפואית של רופא השיניים:

 

עו"ד פז: "אדם שנפגע מאירוע נזיקי שפגע בגופו ובנפשו עומד חסר אונים אל מול המערכת הבירוקרטית וחוסר האכפתיות של חברות הביטוח, דווקא בשעותיו הקשות ביותר. אני מרגישה תחושת סיפוק ומימוש עצמי מהיכולת לעזור לאנשים במאבקם, להקשיב למצוקותיהם ולהלחם עבורם, ללא פשרות, מול כל המערכות השונות כדי להשיג עבורם את תוצאות הטובות ביותר".

עו"ד אביטל פז בוגרת הפקולטה למשפטים של אוניברסיטת תל-אביב, הוסמכה כעורכת דין בשנת 1992 והינה בעלת ניסיון רב בליווי וייצוג משפטי ברשלנות רפואית לאחר היכרות רבת שנים עם שני הצדדים התובעים והנתבעים. ליצירת קשר עם עו"ד אביטל פז 077-9974772.

פנייה לייעוץ אישיכדי למנוע ספאם, אנא בחר מהתמונות: בית.אין באמור לעיל ובאתר Rashlanut-Psakdin רשלנות רפואית פסקי דין משום המלצה, חוות דעת משפטית או ייעוץ משפטי או תחליף לכך; כמו כן התוכן באתר רשלנות רפואית פסקי דין לא מתיימר להיות מדויק ו/או מקיף ו/או עדכני, ויש לקחת בחשבון שמידע משפטי מטבעו מתיישן. כל המסתמך על המידע באתר רשלנות רפואית עושה זאת באחריותו המלאה ועל דעת עצמו בלבד!

פנייה לייעוץ אישי עם עו"ד אביטל פז

שם ושם משפחה *

מספר טלפון *

נושא הפנייה

כדי למנוע ספאם, אנא בחר מהתמונות: עץ.
פרטי יצירת קשר:

ז'בוטינסקי 35 רמת גן, 52511.

מגדל התאומים 2, קומה 1

טלפון: 077-9974772


לייעוץ ראשוני ללא התחייבות:
077-9974772


מידע חשוב נוסף